• خدمات ما

خدمات خانگی

این بخش شامل سیستم‌های ۱ تا ۲۰ کیلووات می‌باشد و به فضایی به مساحت ۱۰ تا ۲۰۰ مترمربع نیاز دارد. نرخ خرید تضمینی برق در این بخش ۱۰۴۰ تومان است که بالاترین نرخ را نسبت به سایر بخش ها دارد. هدف از این نرخ تشویق سرمایه‌گذاران خانگی به تولید برق با کمترین بودجه و تزریق آن به شبکه سراسری می‌باشد. این سیستم‌ها برای منازل مسکونی، آپارتمان ها، ادارات و مدارس مناسب است.

خدمات تجاری

این بخش شامل سیستم‌هایی در بازه ۲۱ تا ۱۰۰ کیلو‌وات هستند و مساحت مورد نیاز برای نصب و راه اندازی آنها حدود ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربع می‌باشد. نرخ خرید تضمیمی برق در این بخش ۹۱۰ تومان است. با نصب این سیستم‌ها ضمن درآمدزایی از فضاهای غیرقابل استفاده مثل پشت بام کارخانه‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز خرید، مساجد و بیمارستان‌ها، میتوان در زمان‌ خاموشی از برق تولیدی نیز استفاده کرد.

خدمات صنعتی

این بخش شامل سیستم های ۱۰۱ کیلووات به بالا هستند. فضای مورد نیاز برای احداث هر مگاوات نیروگاه خورشیدی ۲ هکتار می‌باشد و نرخ خرید تضمینی در این سیستم‌ها ۶۳۷ تومان است. صادرات برق تولیدی یکی از بهترین فرصت های سرمایه‌گذاری بازار برق می‌‌باشد. زمین‌های منابع طبیعی و زمین‌های بایر نزدیک به پست برق از جمله مکان های مناسب برای این بخش می باشد.

تجهیزات خورشیدی

امروزه تجهیزات خورشیدی کاربردی بسیار زیادی وجود دارند که میتوان بدون نیاز به شبکه برق از آنها استفاده نمود. پمپ‌های آب خورشیدی در مزارع کشاورزی و یا آب گرمکن‌های خورشیدی بر بام خانه‌ها، سیستم های روشنایی شهری در پارک‌ها و جاده‌ها، اجاق های خورشیدی و ژنراتورهای خورشیدی از جمله این محصولات می‌باشند.